Portal_background_image

فرماندار محلات: ارائه آموزش به شهروندان تأثير بسزايي در كاهش تلفات حوادث غيرمترقبه دارد

فرماندار شهرستان محلات گفت: ارائه آموزش صحیح به شهروندان تأثیر بسزایی در کاهش تلفات و کنترل اوضاع بحرانی در زمان وقوع حوادث غیرمترقبه دارد.

علی زینی وند پیش از ظهر امروز در جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان محلات با اشاره به ظرفیت قابل‌قبول این شهرستان در حوزه مدیریت بحران اظهار کرد: شهرستان محلات از پتانسیل خوبی به‌منظور ارائه یک مدل مناسب هنگام وقوع حوادث بهره‌مند‌است که قابلیت استفاده در سطح کشور را داراست.

وی در ادامه تصریح کرد: بحران نباید به وقوع حوادثی از قبیل زلزله و سیل منحصر شود، بلکه در حوزه‌هایی مانند خشک‌سالی نیز باید چاره‌اندیشی انجام شود تا این امر به یک بحران جدی در سطح شهرستان و کشور تبدیل نشود و در این راستا دستگاه‌هایی همچون شهرداری با استفاده از راهکارهایی مانند کاهش استفاده از آب شرب می‌توانند نقش مهمی ایفا کنند.

فرماندار شهرستان محلات با اشاره به در پیش بودن هفته ایمنی خاطرنشان ساخت: در این هفته باید برنامه‌های شاخصی به‌منظور اجرا در سطح شهرستان تعریف شود و به‌طورقطع برنامه‌های مؤثر اجرایی در این هفته تأثیر قابل قبولی در افزایش آمادگی دستگاه‌ها به‌منظور مقابله با حوادث دارد.

زینی وند بابیان نقش مؤثر آموزش به‌منظور کاهش تلفات در هنگام وقوع حوادث افزود: ارائه آموزش صحیح به شهروندان تأثیر بسزایی در کاهش تلفات و کنترل اوضاع بحرانی در زمان وقوع حوادث غیرمترقبه دارد و در این راستا آموزش اصولی به دهیاران برای مقابله با مواقع بحرانی از اهمیت فراوانی برخوردار است که از این طریق می‌توان تلفات ناشی از وقوع حوادث در سطح روستاها را کاهش داد.

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها