Portal_background_image

فرماندار محلات خبر داد: استقبال پرشور داوطلبان در اولين روز از ثبت نام شوراها

فرماندار شهرستان محلات گفت: داوطلبان حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، در اولین ساعات شروع ثبت نام از داوطلبان شوراها استقبال مناسبی به عمل آوردند.

علی زینی وند صبح امروز در حاشیه بازدید از روند ثبت نام از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری شهرستان محلات اظهار کرد: روز شروع ثبت نام از داوطلبان شوراها تقارن مبارکی با ولادت حضرت فاطمه(س)، امام خمینی(ره) و همچنین تحویل سال نو و مراسم عید نوروز پیدا کرده است.

وی در ادامه تصریح کرد: فرمانداری شهرستان محلات در این راستا از چندی پیش با برگزاری جلسات مختلف، تمهیدات خوبی برای ثبت نام مطلوب از داوطلبان حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اندیشیده و در این بین تعامل مناسبی میان هیات نظارت شهرستان وجود دارد.

فرماندار شهرستان محلات خاطر نشان ساخت: در ساعات اولیه صبح امروز استقبال خوبی از سوی داوطلبان حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به عمل آمده و مجموعه فرمانداری محلات به همراه سایر دستگاه های متولی در امر ثبت نام ها بدون مشکل آماده پذیرایی از داوطلبان هستند و فعلا براساس ساعت اعلام شده، ثبت نام از داوطلبان تا ششم فروردین ماه از ساعت 8 صبح لغایت 17 انجام خواهد شد.

زینی وند در بخش دیگری از صحبت های خود با تشکر از نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی به عنوان رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان مرکزی بیان کرد: در شکل گیری هیات اجرایی تعامل خوبی صورت گرفت و شهرستان محلات جز اولین شهرستان های کشور بود که این هیات را از بین معتمدین تشکیل داد.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید گفت: فرمانداری محلات امکانات خوبی را برای ثبت نام از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا فراهم کرده و مقدمات به خوبی آماده شده است.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی افزود: مجموع اقدامات انجام شده نشان دهنده آن است که هماهنگی خوبی میان هیات اجرایی و هیات نظارت شهرستان محلات شکل گرفته است و با توجه به استقبال قابل قبول داوطلبان در روز اول، برگزاری انتخاباتی پرشور در اردیبهشت ماه سال آینده پیش بینی می شود و مطمئنا حضور پررنگ داوطلبان باعث افزایش اقتدار کشور خواهد شد.

گفتنی است تا لحظه تنظیم این خبر 14 داوطلب برای ثبت نام در شوراهای اسلامی شهر و روستا به فرمانداری محلات مراجعه کرده اند که از این بین 7 نفر داوطلب حضور در انتخابات شورای اسلامی شهر محلات، یک نفر داوطلب حضور در شورای اسلامی شهر نیم ور و شش نفر داوطلب حضور در انتخابات شوراهای اسلامی روستا بوده اند و از میان مجموع داوطلبان حاضر در فرمانداری سه نفر خانم بوده اند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها