Portal_background_image

فرماندار محلات در ديدار دهياران و اعضاي شوراي اسلامي روستاها: اولويت بندي مشكلات روستاها زمينه آباداني آنها را فراهم مي كند

فرماندار شهرستان محلات گفت: اولویت‌بندی مشکلات در روستاها زمینه آبادانی تدریجی روستاهای شهرستان را فراهم خواهد کرد.

علی زینی وند در دیدار با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان محلات با اشاره به وضعیت مطلوب موجود در روستاهای این شهرستان اظهار کرد: علیرغم برخورداری روستاها از وضعیت مناسب، باید تلاش مسئولان برای رفع مشکلات موجود در مناطق روستایی افزایش پیدا کند.

وی در ادامه تصریح کرد: مشکلات موجود در روستاها می‌بایست توسط دهیاران دسته‌بندی و در جلسات مطرح شود و به‌طورقطع پس از اولویت‌بندی مشکلات روستاها، زمینه آبادانی تدریجی این مناطق فراهم خواهد شد.

فرماندار شهرستان محلات بابیان اهمیت تسلط دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها به قوانین و مقررات به‌منظور پیشبرد بهتر امور مربوط به مناطق روستایی خود خاطرنشان ساخت: تسلط این افراد به مقررات باعث طرح خواسته‌های قانونمند از ادارات خواهد شد و در این صورت نهادهای سطح شهرستان با جدیت بیشتر امور مربوط به روستاها را پیگیری می‌کنند.

زینی وند با اشاره به انجام اقدامات قابل‌قبول در روستای آبگرم محلات بیان کرد: این روستا هم‌اکنون در حال سامان گرفتن است و به‌عنوان یکی از مزیت‌های مهم شهرستان محلات اقدامات بسیار مثبتی در آن رخ‌داده که گازرسانی و حذف نقاط حادثه‌خیز این جاده ازجمله اقدامات مهم انجام‌شده طی ماه‌های اخیر بوده و ادامه روند فعلی در آبگرم موجی از اشتغال را در این روستا ایجاد خواهد کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود خطاب به دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای شهرستان محلات، برگزاری انتخابات سال آینده را مهم قلمداد کرد و افزود: مشارکت پرشور در انتخابات و تشکیل شوراهای قوی در روستاها یکی از عوامل مهم در رشد روستاها محسوب می‌شود.

فرماندار محلات گفت: امروزه شوراها بالنده شده‌اند و به حلقه اصلی اتصال مسئولان با مردم تبدیل‌شده‌اند و تشکیل شوراها به‌نوعی تمرین قانونمنداری و مشارکت عمومی مردم در تعیین سرنوشت خودشان به شمار می‌رود و دارای منافع فراوانی برای مردم است.

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها