Portal_background_image

فرماندار محلات: ترويج فرهنگ كتابخواني در جامعه تاثير بسزايي در زندگي اجتماعي افراد دارد

فرماندار شهرستان محلات گفت: ترویج فرهنگ کتابخوانی در سطح جامعه تاثیر بسزایی در زندگی شخصی و اجتماعی افراد دارد.

علی زینی وند در دیدار رییس و جمعی از کتابداران شهرستان محلات با فرماندار به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی با اشاره به وقوع حادثه دردناک زلزله در غرب کشور و تسلیت آن به خانواده های مصیبت دیده بیان کرد: آحاد شهروندان می بایست در این شرایط در کنار زلزله زدگان بوده و برای رفع نیازهای آنها تلاش کنند.

وی در ادامه با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی افزود: شهرستان محلات ظرفیت رشد بیشتر در شاخص کتابخوانی را داراست و این پتانسیل در سطح شهرستان وجود دارد که باید در این راستا تبلیغات گسترده تری صورت گیرد، زیرا کتابخوانی صحیح تاثیر مهمی در افزایش سواد علمی و عمقی افراد دارد.

فرماندار شهرستان محلات بیان کرد: ترویج فرهنگ کتابخوانی در استفاده درست شهروندان از فضای مجازی نیز تاثیرگذار است و قطعا کتابخوانی در زندگی شخصی و اجتماعی افراد جامعه نیز نمود پیدا خواهد کرد و به لحاظ فرهنگی هم، اشخاص کتابخوان انسان های تاثیرگذاری در سطح جامعه خواهند بود.

زینی وند خاطرنشان ساخت: یکی از نکات بسیار مهم برای ترویج فرهنگ کتابخوانی در کشور توجه به مقوله هدفمند کتابخوانی کردن و مطالعه تخصصی است، زیرا اگر کتابخوانی تخصصی و با هدف شود جامعه به سمت پیشرفت و شکوفایی بیشتر حرکت می کند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها