Portal_background_image
مطالب ویژه

سفر وزير بهداشت،درمان و آموزش پزشكي به شهرستان محلات ← سفر زندي فر مديركل اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي به شهرستان محلات ← كميته برنامه ريزي شهرستان ← 🔻🔺 نشست قمري فرماندار شهرستان محلات و دكتر سليمي نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس شوراي اسلامي با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بمناسبت گراميداشت روز خبرنگار ← حضور رئيس بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مركزي در شهرستان محلات ←سومين جلسه شوراى ادارى شهرستان محلات با حضور دكتر الفت معاون محترم اجتماعى و پيشگيرى از وقوع جرم قوه قضائيه، قمرى فرماندار شهرستان محلات، ائمه محترم جمعه شهر محلات و نيم ور، دكتر سليمى نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس و مسئولين شهرستان برگزارشد. سومين جلسه شوراى ادارى شهرستان محلات با حضور دكتر الفت معاون محترم اجتماعى و پيشگيرى از وقوع جرم قوه قضائيه، قمرى فرماندار شهرستان محلات، ائمه محترم جمعه شهر محلات و نيم ور، دكتر سليمى نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس و مسئولين شهرستان برگزارشد.

ايسنا/فرماندار محلات: توسعه گردشگري، اولويت‌ مهم ستاد اقتصاد مقاومتي محلات

فرماندار محلات گفت: توسعه گردشگری از اولویت‌های مهم ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، زینی وند در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان با اشاره به تلاش مسئولان کشور برای رفع مشکلات شهروندان در زمینه‌های مختلف اظهار کرد: امروز آسیب های اقتصادی و اجتماعی به‌عنوان دو مشکل مهم شناخته می‌شوند که برنامه‌ریزی‌ها بر کاهش آنها متمرکزشده است.

فرماندار محلات با اشاره به توجه ویژه دولت به جلسات اقتصاد مقاومتی ومصوبات آنها گفت: اقتصاد مقاومتی مورد توجه خاص دولت بوده  و در این راستا وزرای دولت مسئولیت برگزاری جلسات اقتصاد مقاومتی در استان‌ها را بر عهده ‌داشته و مصوبات این جلسات دارای اهمیت فراوانی  است. تحقق واجرای دقیق مصوبات جلسات اقتصاد مقاومتی از دغدغه‌های مهم دولت به شمار می‌رود.

رئیس کار گروه اقتصاد مقاومتی شهرستان محلات ورود جدی ادارات در به ثمر نشستن مصوبات جلسه را مهم عنوان و تاکید کرد: به‌ منظور برطرف شدن مشکلات دو حوزه فوق تصمیم‌گیری در این جلسات اهمیت زیادی دارد و از دل جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی نتایج خوبی حاصل می‌شود که برای پربارتر شدن آن ادارات مختلف باید با ورود جدی به عرصه، برنامه‌های عملی خود در این راستا را ارائه دهند.

فرماندار شهرستان محلات با تأکید بر توجه به ایجاد مشاغل خانگی بیان کرد: ایجاد شغل‌های فوق از اهمیت زیادی برخوردار است و تحقق آن باید در دستور کار ادارات قرار گیرد و با توجه به پتانسیل‌های شهرستان محلات امکان معرفی محلات به‌عنوان شهرستان الگو در بحث ایجاد مشاغل پایدار وجود دارد.

زینی وند خاطرنشان ساخت: در وهله اول یکی از موارد مهم در صدور مجوزهای لازم برای افراد سرمایه‌گذار، ارزیابی پروژه‌های مدنظر آنها توسط کارشناسان ادارات است و پس از بررسی‌های دقیق، سرمایه‌گذاران واقعی می‌بایست به ‌صورت جدی مورد حمایت دستگاه‌های مرتبط قرار گیرند.

فرماندار محلات خاطر نشان کرد: توسعه روستای آبگرم و آبدرمانی به دلیل ماهیت آن از اهمیت فراوانی برخوردار است و یکی از سیاست‌های مهم در سطح شهرستان توسعه صنعت گردشگری و احداث واحدهای استاندارد در این منطقه برای جذب حداکثری گردشگران است.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها