Portal_background_image

معاون سياسي استاندار در مراسم تكريم و معارفه سرپرست فرمانداري محلات: جمهوري اسلامي ايران در سايه وحدت از چهره خوبي در دنيا برخوردار است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت وحدت پایه گذاری شده توسط امام خمینی(ره) از چهره بسیار خوبی در سطح جهان برخوردار است و حضور ایران در نشست های مهم دنیا نشات گرفته از این امر است.

فتح الله حقیقی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید فرمانداری شهرستان محلات اظهار کرد: این شهرستان از پتانسیل و توانمندی های بسیار خوبی بهره مند است و در موضوع مشارکت های مردمی از جایگاه خوبی در سطح کشور برخوردار است که این امر نشان دهنده وجود شخصیت های فرهیخته در شهرستان محلات است.

وی در ادامه تصریح کرد: امروز دشمنان جمهوری اسلامی ایران به این نتیجه رسیده اند که به جای جنگ مستقیم با ایران از روش های دیگری اقدام کنند که یکی از این راهها آماده کردن گروه هایی در پوشش اسلام برای انجام اقدامات خرابکارانه در کشور است.

معاون سیاسی استاندار افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت وحدت پایه گذاری شده توسط امام خمینی(ره) که توسط مقام معظم رهبری در حال ادامه پیدا کردن است، از چهره بسیار خوبی در سطح جهان برخوردار است و حضور ایران در نشست های مهم دنیا نشات گرفته از این امر است.

حقیقی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به وظایف چهارگانه و مهم فرمانداران به عنوان مسئولان هماهنگ کننده در سطح شهرستان ها خاطر نشان ساخت: توجه ویژه به امر اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبری، توجه به موضوع آسیب های اجتماعی، مدنظر قرار دادن حفظ امنیت در شهرستان ها و تکریم شهروندان از طرق مختلف مهم ترین وظایفی است که انتظار می رود فرمانداران نسبت به تحقق آنها اهتمام ورزند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از این مراسم گفت: در دوره حضور آقای زینی وند در شهرستان محلات تعامل بسیار خوب و سازنده ای میان ایشان و تمامی اقشار شهرستان از جمله ادارات برقرار شد که این امر بسیار حائز اهمیت بود.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا سلیمی بیان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران بیش از هر زمان دیگری به آرامش نیاز دارد و وجود عرصه آرام زمینه را برای فعالیت مثبت مدیران در شهرستان ها فراهم می کند.

وی ابراز کرد: در شهرستان محلات به رغم تنگناهای موجود اقدامات خوبی ظرف سالهای گذشته در حوزه های مختلف انجام گرفته است و زیرساخت های اساسی شهرستان فراهم شده و هم اکنون یکی از مباحث مهم در محلات وجود رکود است که این امر با درایت مسئولان باید مرتفع شود.

در پایان این مراسم از زحمات علی زینی وند فرماندار سابق محلات تجلیل شد و با اهدای حکمی محمد کردی فرماندار شهرستان دلیجان با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان محلات معارفه شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها