Portal_background_image

فرماندار محلات در جلسه كارگروه امور بانوان: حضور موثر بانوان در جامعه منجر به شكوفايي بخش هاي مختلف شده است

فرماندار شهرستان محلات گفت: حضور بانوان در عرصه های مختلف جامعه زمینه رشد و توسعه بخش های تحت مدیریت بانوان را فراهم کرده که این امر نشان دهنده پتانسیل های این قشر مهم از جامعه است.

علی زینی وند در جلسه کارگروه امور بانوان شهرستان محلات با تبریک فرارسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)اظهار کرد: بانوان نیمی از جمعیت جامعه را تشکیل می دهند که باید از توانمندی های آنها استفاده بهینه کرد و به صحبت های آنها گوش فرا داد.

وی در ادامه تصریح کرد: دولت به منظور ارتقا جایگاه و منزلت زنان در سطح جامعه اقدامات خوبی انجام داده و مجموعه دولت توجه ویژه ای به این قشر از جامعه دارد و بانوان نیز می بایست با توجه به قابلیت های خود کمک کار دولت باشند تا یکی از اهداف مهم دولت یازدهم که ایجاد اشتغال پایدار و بومی سازی صنایع کوچک برای بانوان است، محقق شود.

فرماندار شهرستان محلات خاطر نشان ساخت: حمایت از بانوان کارآفرین در صورت ارائه طرح های توجیهی از جمله برنامه های مهمی است که در دستور کار قرار دارد و در این راستا تمامی ادارات موظف به همکاری با بانوان کارآفرین هستند و باید از این طریق نقش زنان در صحنه های اجتماعی و فرهنگی جامعه پررنگ تر از گذشته شود.

زینی وند بیان کرد: مقام معظم رهبری طی سالهای اخیر تاکید فراونی بر بحث اجرای اقتصاد مقاومتی دارند که به منظور تحقق این امر باید از تمام ظرفیت ها استفاده مناسب کرد که در این بین نقش بانوان بسیار حائز اهمیت است و در بخش هایی که به بانوان بها داده شده شاهد بروز موفقیت های چشمگیر در آن عرصه ها بوده ایم.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها