Portal_background_image
مطالب ویژه

سفر وزير بهداشت،درمان و آموزش پزشكي به شهرستان محلات ← سفر زندي فر مديركل اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي به شهرستان محلات ← كميته برنامه ريزي شهرستان ← 🔻🔺 نشست قمري فرماندار شهرستان محلات و دكتر سليمي نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس شوراي اسلامي با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بمناسبت گراميداشت روز خبرنگار ← حضور رئيس بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مركزي در شهرستان محلات ←سومين جلسه شوراى ادارى شهرستان محلات با حضور دكتر الفت معاون محترم اجتماعى و پيشگيرى از وقوع جرم قوه قضائيه، قمرى فرماندار شهرستان محلات، ائمه محترم جمعه شهر محلات و نيم ور، دكتر سليمى نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس و مسئولين شهرستان برگزارشد. سومين جلسه شوراى ادارى شهرستان محلات با حضور دكتر الفت معاون محترم اجتماعى و پيشگيرى از وقوع جرم قوه قضائيه، قمرى فرماندار شهرستان محلات، ائمه محترم جمعه شهر محلات و نيم ور، دكتر سليمى نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس و مسئولين شهرستان برگزارشد.

فرماندار محلات: حضور پرشور مردم در راهپيمايي 13 آبان پاسخ قاطعي به ياوه گويي هاي دشمنان بود

فرماندار شهرستان محلات گفت: حضور پرشور مردم در مراسم راهپیمایی 13 آبان پاسخ قاطعی به یاوه‌گویی‌های دشمنان جمهوری اسلامی ایران است.

علی زینی وند در حاشیه مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بیان کرد: این مراسم نشان‌دهنده پایداری مردم ایران به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است و شهروندان با حضور پرشور خود در راهپیمایی برگ زرین دیگری در افتخارات کشور به ثبت رساندند.

وی در ادامه تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران در آستانه چهل‌سالگی خود قرار دارد و پس از گذشت چندین دهه از عمر انقلاب،‌ مردم استوارتر از گذشته به آرمان‌های نظام پایبند مانده‌اند و وفاداری خود را نشان داده‌اند.

فرماندار شهرستان محلات در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به سخنان بیهوده رییس‌جمهور آمریکا علیه ایران خاطرنشان ساخت: حرف‌های نامتعارف رییس‌جمهور آمریکا علاوه بر واکنش‌های مردمی موجب واکنش مسئولان نظام نیز شد و این یاوه‌گویی‌ها منجر به حضور پرشورتر مردم در راهپیمایی امسال برای پاسخگویی به سخنان رییس‌جمهور آمریکا شد.

زینی وند اظهار کرد: به‌طورقطع حضور پررنگ مسئولان و مردم در مراسمات ملی کشور دشمنان را نسبت به ایجاد توطئه در ایران دلسرد می‌کند و این امر استحکام نظام جمهوری اسلامی در سال‌های آینده را به دنبال خواهد داشت.  


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها