Portal_background_image

فرماندار محلات: حضور پرشور مردم در راهپيمايي 13 آبان پاسخ قاطعي به ياوه گويي هاي دشمنان بود

فرماندار شهرستان محلات گفت: حضور پرشور مردم در مراسم راهپیمایی 13 آبان پاسخ قاطعی به یاوه‌گویی‌های دشمنان جمهوری اسلامی ایران است.

علی زینی وند در حاشیه مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بیان کرد: این مراسم نشان‌دهنده پایداری مردم ایران به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است و شهروندان با حضور پرشور خود در راهپیمایی برگ زرین دیگری در افتخارات کشور به ثبت رساندند.

وی در ادامه تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران در آستانه چهل‌سالگی خود قرار دارد و پس از گذشت چندین دهه از عمر انقلاب،‌ مردم استوارتر از گذشته به آرمان‌های نظام پایبند مانده‌اند و وفاداری خود را نشان داده‌اند.

فرماندار شهرستان محلات در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به سخنان بیهوده رییس‌جمهور آمریکا علیه ایران خاطرنشان ساخت: حرف‌های نامتعارف رییس‌جمهور آمریکا علاوه بر واکنش‌های مردمی موجب واکنش مسئولان نظام نیز شد و این یاوه‌گویی‌ها منجر به حضور پرشورتر مردم در راهپیمایی امسال برای پاسخگویی به سخنان رییس‌جمهور آمریکا شد.

زینی وند اظهار کرد: به‌طورقطع حضور پررنگ مسئولان و مردم در مراسمات ملی کشور دشمنان را نسبت به ایجاد توطئه در ایران دلسرد می‌کند و این امر استحکام نظام جمهوری اسلامی در سال‌های آینده را به دنبال خواهد داشت.  


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها