Portal_background_image
مطالب ویژه

سفر وزير بهداشت،درمان و آموزش پزشكي به شهرستان محلات ← سفر زندي فر مديركل اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي به شهرستان محلات ← كميته برنامه ريزي شهرستان ← 🔻🔺 نشست قمري فرماندار شهرستان محلات و دكتر سليمي نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس شوراي اسلامي با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بمناسبت گراميداشت روز خبرنگار ← حضور رئيس بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مركزي در شهرستان محلات ←سومين جلسه شوراى ادارى شهرستان محلات با حضور دكتر الفت معاون محترم اجتماعى و پيشگيرى از وقوع جرم قوه قضائيه، قمرى فرماندار شهرستان محلات، ائمه محترم جمعه شهر محلات و نيم ور، دكتر سليمى نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس و مسئولين شهرستان برگزارشد. سومين جلسه شوراى ادارى شهرستان محلات با حضور دكتر الفت معاون محترم اجتماعى و پيشگيرى از وقوع جرم قوه قضائيه، قمرى فرماندار شهرستان محلات، ائمه محترم جمعه شهر محلات و نيم ور، دكتر سليمى نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس و مسئولين شهرستان برگزارشد.

/مهر/ فرماندار محلات: حفظ باغات محلات در گرو تدوين طرح جامع گردشگري اين شهر است

فرماندار شهرستان محلات گفت: حفظ باغات شهر محلات و جلوگیری از نابودی و تغییر کاربری آن، در گرو تدوین طرح جامع گردشگری این شهر است که میراث فرهنگی باید در این زمینه اقدام کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فرمانداری محلات، علی زینی وند اظهار داشت: تعیین تکلیف وضعیت باغات این شهر برای  ساماندهی آنها و ایجاد زیرساخت های مورد نیاز در باغات یکی از اولویت های مهم در سطح شهرستان است

وی افزود: برای رسیدگی به وضعیت باغات در این شهر و ایجاد زیرساخت های مناسب در آنها، ابتدا باید باغات شهر تعیین تکلیف شوند.

فرماندار شهرستان محلات خاطرنشان ساخت: بررسی وضعیت امکان الحاق باغات شهر محلات به محدوده شهری ظرف مدت یک هفته و استعلام از مشاور مورد نظر اولین اقدام در این راستا است که پس از تعیین این موضوع رسیدگی به سایر موانع در راه حفظ باغات مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

زینی وند تصریح کرد: یکی از اقدامات مهم در رابطه با حفظ باغات شهر محلات و جلوگیری از تغییر کاربری، تعریف طرح جامع گردشگری برای این باغات است که میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان محلات باید این موضوع را در دستور کار خود قرار دهد.

فرماندار شهرستان محلات اضافه کرد: پیگیری های لازم برای رفع مشکلات باغات شهر محلات در دست اقدام است و با برطرف ساختن موانع موجود، به زودی معضل عدم رسیدگی به وضعیت باغات این شهر رفع خواهد شد.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها