Portal_background_image

فرماندار محلات در دهمين جلسه شوراي اداري: خدمت به مردم در فضايي آرام راهبرد مهم مسئولان محلات خواهد بود

فرماندار شهرستان محلات گفت: خدمت به مردم در فضایی آرام و همراه با همدلی و برادری، راهبرد مهم مسئولان در سطح شهرستان محلات خواهد بود.

علی زینی وند صبح امروز در دهمین جلسه شورای اداری شهرستان محلات اظهار کرد: خدمت به مردم در فضایی آرام و همراه با همدلی و برادری راهبرد مهم مسئولان در سطح شهرستان محلات خواهد بود و باید در محیطی بدون تنش زمینه پیشبرد شهرستان را فراهم کرد که این امر در نهایت موجب اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می شود.

وی در ادامه تصریح کرد: سلایق سیاسی مختلف در چارچوب های تعریف شده و قابل قبول زینت بخش جامعه هستند و دیدگاه تمامی افراد برای مسئولان محترم خواهد بود و نمی توان تلاش کرد که دیدگاه سایر افراد را تغییر داد بلکه باید با وجود دیدگاه های مختلف در فضای برادری و همدلی امور را به پیش برد.

فرماندار شهرستان محلات در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به در پیش بودن ایام الله دهه فجر خاطر نشان ساخت: به زودی کمیته های مختلف دهه فجر فعال خواهند شد و از ادارات شهرستان انتظار داریم با نوآوری در زمینه های گوناگون میان مردم حاضر شوند تا ایام الله دهه فجر به نقطه امیدی برای مردم تبدیل شود و امیدواریم بهمن ماه امسال پروژه های قابل قبولی در سطح شهرستان توسط مسئولان به بهره برداری برسد.

زینی وند در ادامه صحبت های خود در دهمین جلسه شورای اداری شهرستان محلات در جمع مدیران دستگاه های دولتی افزود: سال 96 به دلیل برگزاری دو انتخابات مهم از اهمیت فراوانی برخوردار است که افراد تاثیرگذاری باید در انتخابات شوراهای اسلامی ثبت نام کنند که از انگیزه فراوان و برنامه جامعی در حوزه های شهری و روستایی برخوردار باشند.

وی گفت: رعایت قانون و بی طرفی در انتخابات از جمله موارد مهم مدنظر در انتخابات پیش رو خواهد بود و اگر فرمانداری و یا هیئت نظارت تبدیل به محلی برای طرفداری از جناح خاصی شود اعتماد مردم به مسئولان از بین خواهد رفت که باید به این امر مهم توجه ویژه ای کرد.

رییس شورای اداری شهرستان محلات خطاب به مدیران شهرستان بیان کرد: حضور شخص مدیران شهرستانی در برخی جلسات تشکیل شده الزامی است و باید در کارها جدی عمل کرد و ادارات نیز باید بدانند که در کار با آنها جدی خواهیم بود و نظارت مستمر بر ادارات شهرستان صورت می گیرد.

زینی وند با اشاره به مهم ترین اولویت های شهرستان محلات تصریح کرد: تکمیل محور خمین – دلیجان و محور خمین – محلات، شروع عملیات تعریض بلوار آیت الله غفاری، ایجاد منطقه ویژه اقتصادی سنگ، تکمیل زیرساخت های شهرک ماهیان زینتی محلات، برنامه ریزی برای تقویت حوزه گردشگری شهرستان محلات و بررسی مشکلات فرهنگی و آسیب های اجتماعی موجود در شهرستان و ارائه راهکارهای مناسب برای برطرف کردن این مشکلات از جمله مهم ترین اولویت های شهرستان محلات در دوره آتی است.      

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها