Portal_background_image

فرماندار شهرستان محلات: داوطلبان انتخابات شوراها ثبت نام خود را به روزهاي پاياني موكول نكنند

فرماندار شهرستان محلات گفت: داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت‌نام خود را به‌روزهای پایانی موکول نکنند.

علی زینی وند در تکمیل این خبر اظهار کرد: داوطلبان حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت‌نام خود در پنجمین دوره از انتخابات را به‌روزهای پایانی مهلت تعیین‌شده موکول نکنند و در اسرع وقت نسبت به تکمیل مراحل ثبت‌نام خود اقدام کنند تا وجود مشکل احتمالی و یا کمبود مدارک در پرونده اشخاص، به‌سرعت مرتفع و ثبت‌نام با موفقیت انجام شود.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت: فرمانداری شهرستان محلات آمادگی لازم برای ثبت‌نام از داوطلبان را دارد و مشکلی برای ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا وجود ندارد و ثبت‌نام با روند مطلوبی در حال انجام است.

فرماندار شهرستان محلات افزود: ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور از 30 اسفندماه آغازشده و تا 6 فروردین ادامه دارد که حضور سریع‌تر داوطلبان باعث سرعت بخشیدن به روند ثبت‌نام از داوطلبان خواهد شد.

زینی وند گفت: تا پایان روز دوم ثبت‌نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، درمجموع 28 نفر به فرمانداری محلات مراجعه که از این تعداد 12 نفر در حوزه انتخابیه محلات، 4 نفر در حوزه انتخابیه نیم ور و 12 نفر به‌منظور حضور در انتخابات شوراهای اسلامی روستاها ثبت‌نام کردند که دراین‌بین 23 مرد و 5 زن برای شرکت در این دوره از انتخابات ثبت‌نام نموده‌اند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها