Portal_background_image

فرماندار محلات در ديدار مدير كل كميته امداد استان مركزي: رفع مشكل مسكن محرومين يكي از دغدغه هاي مهم دولت است

فرماندار شهرستان محلات گفت: یکی از مهمترین دغدغه های معیشتی محرومین، مسکن است و اگر این مشکل مرتفع شود امید در دل اقشار محروم متبلور می شود.

علی زینی وند در حاشیه نشست با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی که با حضور نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: ساماندهی مسکن محرومان در شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: یکی از مهمترین دغدغه های دولت ایجاد اشتغال، تامین جهیزیه و تسهیل در امور زندگی روزمره محرومین است که در این میان رفع مشکل مسکن محرومان از اهمیت زیادی برخوردار است.

فرماندار شهرستان محلات مسکن را ضروری ترین و حیاتی ترین نیاز محرومین عنوان کرد و افزود: در صورتیکه مشکل مسکن برای قشرهای محروم جامعه حل شود در واقع مشکلات آنها کمتر و نیازمندی این اقشار به مراتب کاهش پیدا می کند که لازمه این امر تمرکز زدایی بیشتر در این حوزه و هم افزایی دستگاههای متولی می باشد.

زینی وند ادامه داد: به زودی و با توجه به امکاناتی که در اختیار کمیته امداد قرار دارد، پس از انجام هماهنگی با دستگاه های ذیربط و نیز مساعدت مدیر کل محترم زمین مورد نیاز برای احداث و ایجاد واحدهای مسکن محرومین با کمترین قیمت در اختیار این نهاد قرار می شود و به زودی خبرهای خوبی در حوزه مسکن بصورت عملیاتی اعلام می گردد.

زینی وند خاطرنشان کرد: برای تسهیل در خصوص مسکن محرومین در اسرع وقت کارگروهی در این خصوص تشکیل و از همه ی خیرین، منابع استانی و شهرستانی در این راستا کمک گرفته خواهد شد تا شاهد‌ چشم اندازی روشن در این زمینه باشیم و این خدمات منشا خیر و برکات برای محرومین باشد.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها