Portal_background_image

فرماندار محلات خبر داد: رهاسازي حقابه محلات با پيگيري‌هاي مسئولان/مردم در حاشيه رودخانه اتراق نكنند

فرماندار شهرستان محلات گفت: با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده توسط مسئولان شهرستان و استان، حقابه شهرستان محلات از سد کوچری رهاسازی شد.

علی زینی وند در تکمیل این خبر اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام‌شده توسط نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی از طریق وزارت نیرو و بازدید مفصل بنده به همراه مسئولان امور آب از مسیر رودخانه و سد کوچری و انتقال درخواست قانونی مردم به مسئولان ذی‌ربط، سرانجام حقابه شهرستان محلات از روز گذشته رهاسازی شد.

وی در ادامه تصریح کرد: مطالبه مردم شهرستان محلات ظرف ماه‌های گذشته توسط مسئولان شهرستانی و استاندار مرکزی با ارائه گزارش‌های مختلف به دستگاه‌های مربوطه منتقل و درنهایت وزارت نیرو این موضوع را پذیرفت.

فرماندار شهرستان محلات با اشاره به تداوم پیگیری‌ها برای رهاسازی بیشتر حقابه بیان کرد: مقرر شد فرمانداران شهرستان‌های محلات، خمین و دلیجان به همراه نمایندگان مردم این سه شهر در مجلس شورای اسلامی درخواست مشترکی تهیه و به‌منظور رهاسازی مداوم حقابه به وزارت نیرو ارسال کنند.

زینی وند بابیان رهاسازی حقابه شهرستان از سدکوچری به میزان ۱۰ تا ۲۰ مترمکعب در ثانیه از دیروز خاطرنشان ساخت: شهروندان با توجه به رهاسازی آب با حجم وسیع، از اتراق در حاشیه و بستر رودخانه به‌طورجدی خودداری کنند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها