Portal_background_image
مطالب ویژه

سفر وزير بهداشت،درمان و آموزش پزشكي به شهرستان محلات ← سفر زندي فر مديركل اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي به شهرستان محلات ← كميته برنامه ريزي شهرستان ← 🔻🔺 نشست قمري فرماندار شهرستان محلات و دكتر سليمي نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس شوراي اسلامي با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بمناسبت گراميداشت روز خبرنگار ← حضور رئيس بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مركزي در شهرستان محلات ←سومين جلسه شوراى ادارى شهرستان محلات با حضور دكتر الفت معاون محترم اجتماعى و پيشگيرى از وقوع جرم قوه قضائيه، قمرى فرماندار شهرستان محلات، ائمه محترم جمعه شهر محلات و نيم ور، دكتر سليمى نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس و مسئولين شهرستان برگزارشد. سومين جلسه شوراى ادارى شهرستان محلات با حضور دكتر الفت معاون محترم اجتماعى و پيشگيرى از وقوع جرم قوه قضائيه، قمرى فرماندار شهرستان محلات، ائمه محترم جمعه شهر محلات و نيم ور، دكتر سليمى نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس و مسئولين شهرستان برگزارشد.

فرماندار در گفت‌وگو با صداوسيما مركزي: روز قدس روزي حساس براي مسلمانان محسوب مي‌شود

فرماندار شهرستان محلات گفت: روز قدس یکی از روزهای حساس و سرنوشت‌ساز برای مسلمانان است و وظیفه عموم شهروندان شرکت در مراسم راهپیمایی این روز می‌باشد.

علی زینی وند در آستانه برگزاری مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیما مرکزی با اشاره به اهمیت این روز بیان کرد: روز قدس یکی از روزهای بسیار مهم و سرنوشت‌ساز برای مسلمانان محسوب می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به وضعیت فعلی حاکم بر دنیا و منطقه وظیفه آحاد شهروندان شرکت پرشور و گسترده در مراسم روز جهانی قدس است و وظیفه انسانی حکم به حضور در این مراسم می‌کند.

فرماندار شهرستان محلات در بخش دیگری از صحبت‌های خود با دعوت از مردم شهرستان محلات برای شرکت گسترده در مراسم روز قدس اظهار کرد: از اقشار مختلف شهرستان محلات دعوت می‌نمایم در راهپیمایی روز جهانی قدس برای نشان دادن همبستگی مسلمانان حضوری باشکوه داشته باشند.

گفتنی است که مراسم راهپیمایی روز قدس محلات جمعه دوم تیرماه از ساعت 11:30 صبح و در مسیر میدان نماز به سمت مصلی برگزار خواهد شد؛ همچنین مراسم راهپیمایی در شهر نیم ور نیز از ساعت ۱۲ و در مسیر امامزاده محمد به سمت امامزاده صالح و مسجد امام حسین(ع) برگزار می‌شود. 


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها