Portal_background_image
مطالب ویژه

سفر وزير بهداشت،درمان و آموزش پزشكي به شهرستان محلات ← سفر زندي فر مديركل اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي به شهرستان محلات ← كميته برنامه ريزي شهرستان ← 🔻🔺 نشست قمري فرماندار شهرستان محلات و دكتر سليمي نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس شوراي اسلامي با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بمناسبت گراميداشت روز خبرنگار ← حضور رئيس بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مركزي در شهرستان محلات ←سومين جلسه شوراى ادارى شهرستان محلات با حضور دكتر الفت معاون محترم اجتماعى و پيشگيرى از وقوع جرم قوه قضائيه، قمرى فرماندار شهرستان محلات، ائمه محترم جمعه شهر محلات و نيم ور، دكتر سليمى نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس و مسئولين شهرستان برگزارشد. سومين جلسه شوراى ادارى شهرستان محلات با حضور دكتر الفت معاون محترم اجتماعى و پيشگيرى از وقوع جرم قوه قضائيه، قمرى فرماندار شهرستان محلات، ائمه محترم جمعه شهر محلات و نيم ور، دكتر سليمى نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس و مسئولين شهرستان برگزارشد.

فارس/فرماندار محلات: روستاهاي محلات از ظرفيت بسيار خوبي در حوزه مشاغل خانگي برخوردار هستند

فرماندار شهرستان محلات گفت: روستاهای محلات از ظرفیت بسیار خوبی در حوزه مشاغل خانگی برخوردار هستند که با مساعدت ادارات و بانک‌ها ظرفیت ایجاد شغل پایدار در آن‌ها وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، به نقل از روابط عمومی فرمانداری محلات، علی زینی وند در جلسه اشتغال روستایی شهرستان محلات که با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها در فرمانداری محلات برگزار شد، اظهار کرد: راهنمایی صحیح افراد سرمایه‌گذار توسط ادارات نقش مهمی در هدایت آن‌ها به سمت ایجاد شغل ایفا می‌کند و این امر به‌عنوان یک روال می‌بایست در ادارات مدنظر قرار گیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: برخی از پروژه‌های سطح شهرستان از اولویت بیشتری برخوردار هستند که سرمایه‌گذاری در منطقه آبگرم محلات ازجمله این پروژه‌ها محسوب می‌شود و یکی از برنامه‌های اصلی در محلات سامان دادن به روستای آبگرم است.

فرماندار شهرستان محلات در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اهمیت تعریف پروژه‌های مشخص در قالب زیرساخت‌های توسعه‌ای عنوان کرد: در بودجه امسال از محل ردیف زیرساخت‌های توسعه‌ای اعتبارات قابل توجهی برای شهرستان‌ها در نظر گرفته‌شده که شرط جذب این اعتبارات تعریف طرح‌های کارشناسی شده از سوی ادارات است.

زینی وند بیان کرد: دستگاه‌های ذی‌ربط در سطح شهرستان باید پس از تشکیل پرونده برای سرمایه‌گذاران، بر چگونگی طی مراحل مختلف پرونده نظارت کامل کنند تا پرونده‌ها بدون نقص در اختیار کارگروه‌های مربوطه استان قرار گیرد.

وی افزود: بانک‌ها به‌منظور پرداخت تسهیلات و کمک به ایجاد اشتغال در کنار سرمایه‌گذاران قرار دارند و تولید شغل مؤثر و پایدار یکی از اهداف مهم بانک‌ها در پرداخت تسهیلات است که این موضوع باید مدنظر سرمایه‌گذاران قرار گیرد و در این راستا بانک‌های عامل می‌بایست مساعدت بیشتری با سرمایه‌گذاران واقعی معرفی‌شده از سوی ادارات انجام دهند.

فرماندار محلات اظهار کرد: روستاهای شهرستان از ظرفیت بسیار خوبی در حوزه مشاغل خانگی برخوردار هستند که با مساعدت ادارات و بانک‌ها ظرفیت ایجاد شغل پایدار در آن‌ها وجود دارد که در این زمینه اقدامات خوبی ظرف ماه‌های گذشته در سطح شهرستان صورت گرفته است.

گفتنی است که در این جلسه مشکلات تعدادی از سرمایه‌گذاران روستایی موردبررسی قرار گرفت.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها