Portal_background_image

فرماندار شهرستان محلات: سازمان‌هاي مردم‌نهاد بر عملكرد مسئولان تأثيرگذار هستند

فرماندار شهرستان محلات گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد تجربه‌ای موفق در دنیا محسوب می‌شوند و فعالیت این سازمان‌ها بر عملکرد مسئولین تأثیرگذار است.

علی زینی وند در دیدار با اعضای نهضت درختکاری و انجمن محیط‌زیست شهرستان محلات، با اشاره به تجربه موفق فعالیت NGOها و تشکل‌های مردم‌نهاد اظهار کرد: تمامی شهروندان در مسئولیت‌های مختلف می‌توانند درراه اهداف مؤثر سازمان‌های مردم‌نهاد گام برداشته و موفق شوند.

وی در ادامه تصریح کرد: فعالیت سمن‌ها و تشکل‌های مردم‌نهاد تجربه‌ای موفق در دنیا محسوب می‌شود و کشورهایی که به مردمان خود در این قالب بهاداده‌اند از منافع آن بهره‌مند شده و فعالیت این تشکل‌ها درنهایت بر عملکرد مسئولین بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

فرماندار شهرستان محلات با تشریح دلایل موفقیت سازمان‌های مردم‌نهاد خاطرنشان ساخت: شدت تأثیرگذاری سمن‌ها وابسته به مؤلفه‌هایی است که یکی از این مؤلفه‌ها حضور مردم به‌عنوان کارگزاران در سازمان‌های مردم‌نهاد در جهت نیل به توسعه پایدار است.

زینی وند افزود: سمن‌ها از ذخایر علمی نخبگان به‌خوبی بهره می‌گیرند و توجه دولت‌ به سازمان‌های مردم‌نهاد نشانه‌ای از درک صحیح دولتمردان نسبت به این مقوله است و به دلیل ماهیت سازمان‌های مردم‌نهاد که به دنبال منفعت‌طلبی نیستند، زمینه موفقیت NGOها بیش‌ازپیش فراهم می‌شود.

وی بابیان توجه ویژه خود به تعاونی‌ها در سطح شهرستان گفت: این موضوع ازجمله اهداف و برنامه‌های مهم بنده در شهرستان محلات بوده و خواستار گسترش تشکل‌های مردمی با رعایت اصل قانون مداری در شهرستان هستم.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها