Portal_background_image
مطالب ویژه

سفر وزير بهداشت،درمان و آموزش پزشكي به شهرستان محلات ← سفر زندي فر مديركل اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي به شهرستان محلات ← كميته برنامه ريزي شهرستان ← 🔻🔺 نشست قمري فرماندار شهرستان محلات و دكتر سليمي نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس شوراي اسلامي با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بمناسبت گراميداشت روز خبرنگار ← حضور رئيس بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مركزي در شهرستان محلات ←سومين جلسه شوراى ادارى شهرستان محلات با حضور دكتر الفت معاون محترم اجتماعى و پيشگيرى از وقوع جرم قوه قضائيه، قمرى فرماندار شهرستان محلات، ائمه محترم جمعه شهر محلات و نيم ور، دكتر سليمى نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس و مسئولين شهرستان برگزارشد. سومين جلسه شوراى ادارى شهرستان محلات با حضور دكتر الفت معاون محترم اجتماعى و پيشگيرى از وقوع جرم قوه قضائيه، قمرى فرماندار شهرستان محلات، ائمه محترم جمعه شهر محلات و نيم ور، دكتر سليمى نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس و مسئولين شهرستان برگزارشد.

تسنيم/ فرماندار محلات: سازمان جهاد كشاورزي نسبت به ساماندهي باغات شهرستان محلات اقدام كند

فرماندار محلات گفت: سازمان جهاد کشاورزی باید با مساعدت بیشتر نسبت به گذشته به صورت جدی وارد این عرصه شده و نسبت به ساماندهی باغات محلات اقدام کند تا از نابودی آنها جلوگیری شود.

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از محلات، علی زینی‌وند پیش از ظهر امروز در دومین جلسه شورای اداری محلات با بیان اینکه جهادکشاورزی و میراث فرهنگی باید هرچه زودتر به منظور حفظ باغات این شهرستان چاره اندیشی کنند اظهار داشت: در حال حاضر هیچگونه برنامه‌ای برای تغییر کاربری این باغ‌ها در دستور کار نیست و برمبنای آخرین مصوبات تعدادی از باغ‌ها به صورت پایلوت در سطح این شهر و با کمک جهادکشاورزی احیا می‌شوند.

وی افزود: تدوین نقشه جامع محلات در حال تکمیل بوده که در آن تمام نیازهای شهر برای بهره‌مندی حداکثری از ظرفیت‌ها مدنظر قرار دارد و یکی از موضوعات مهم در آن توجه به باغات آن است.

 فرماندار محلات تصریح کرد: حفظ باغ‌های محلات و جلوگیری از نابودی وتغییر کاربری آن در گرو تدوین طرح جامع گردشگری این شهر است که میراث فرهنگی باید در این زمینه برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشد.

زینی‌وند بیان کرد: مردم از دستگاه‌های مختلف مطالباتی دارند که ادارات باید رسیدگی به این مهم را سرلوحه کار خود قرار دهند و بر این اساس در این شهرستان به دنبال نیروهای پرکار و با انگیزه هستیم.

وی ادامه داد: اخیرا توزیع بخشی از اعتبارات استانی میان شهرستان‌ها انجام شده و سال گذشته در مجموع 70 میلیارد ریال اعتبار میان ادارات محلات توزیع‌ شد که این رقم امسال با افزایش 15درصدی به حدود 90 میلیارد ریال افزایش یافته است.

فرماندار محلات خاطرنشان کرد: این درحالی است که تاکنون بخشی از اعتبارات استان توزیع‌شده و بقیه اعتبارات آن در ماه‌های آینده توزیع می‌شود که امیدواریم این شهرستان از اعتبارات توزیعی بعدی هم بهره‌مند شود.

زینی‌وند عنوان کرد: حوزه گردشگری، کشاورزی و تجهیز صنایع جانبی بخش سنگ از جمله اولویت‌های این شهرستان است که برای آنها اعتبارات مناسبی در نظر گرفته‌ شده است.

وی اضافه کرد: ارتقاء زیرساخت‌های توسعه‌ای یکی از بخش‌های مهم در ردیف اعتبارات امسال است که از این محل میتوان اعتبارات خوبی برای محلات جذب کرد و تحقق این مهم نیازمند تعریف پروژه‌هایی از سوی ادارات مختلف است.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها