Portal_background_image
مطالب ویژه

جلسه شوراي مسكن استان مركزي به رياست سيد علي آقازاده استاندار مركزي و با حضور مهندس مهر آبادي قائم مقام وزير راه و شهرسازي در طرح مسكن مهر و قمري فرماندار محلات ← اولين جلسه ستاد گراميداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و نهم دي روز ملي بصيرت و تجديد ميثاق با ولايت و ايام الله دهه مبارك فجر ← در ادامه سفر آقازاده استاندار مركزي به شهرستان محلات كارخانه آرد رفيعيان توسط استاندار مركزي در شهرك صنعتي ارقده محلات افتتاح گرديد ← سفر آقازاده استاندار مركزي به شهرستان محلات و حضور در يادمان شهداي گمنام و اداي احترام به مقام شامخ شهدا ← نشست فرماندار محلات با مديركل و شوراي معاونين صداوسيماي استان مركزي در فرمانداري محلات ←حضور قمري فرماندار محلات بهمراه معاون سياسي و اجتماعي و بخشدار مركزي در اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان محلات و نشست با رئيس و كاركنان آن اداره بمناسبت هفته وقف حضور قمري فرماندار محلات بهمراه معاون سياسي و اجتماعي و بخشدار مركزي در اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان محلات و نشست با رئيس و كاركنان آن اداره بمناسبت هفته وقف

تسنيم/ فرماندار محلات: سازمان جهاد كشاورزي نسبت به ساماندهي باغات شهرستان محلات اقدام كند

فرماندار محلات گفت: سازمان جهاد کشاورزی باید با مساعدت بیشتر نسبت به گذشته به صورت جدی وارد این عرصه شده و نسبت به ساماندهی باغات محلات اقدام کند تا از نابودی آنها جلوگیری شود.

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از محلات، علی زینی‌وند پیش از ظهر امروز در دومین جلسه شورای اداری محلات با بیان اینکه جهادکشاورزی و میراث فرهنگی باید هرچه زودتر به منظور حفظ باغات این شهرستان چاره اندیشی کنند اظهار داشت: در حال حاضر هیچگونه برنامه‌ای برای تغییر کاربری این باغ‌ها در دستور کار نیست و برمبنای آخرین مصوبات تعدادی از باغ‌ها به صورت پایلوت در سطح این شهر و با کمک جهادکشاورزی احیا می‌شوند.

وی افزود: تدوین نقشه جامع محلات در حال تکمیل بوده که در آن تمام نیازهای شهر برای بهره‌مندی حداکثری از ظرفیت‌ها مدنظر قرار دارد و یکی از موضوعات مهم در آن توجه به باغات آن است.

 فرماندار محلات تصریح کرد: حفظ باغ‌های محلات و جلوگیری از نابودی وتغییر کاربری آن در گرو تدوین طرح جامع گردشگری این شهر است که میراث فرهنگی باید در این زمینه برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشد.

زینی‌وند بیان کرد: مردم از دستگاه‌های مختلف مطالباتی دارند که ادارات باید رسیدگی به این مهم را سرلوحه کار خود قرار دهند و بر این اساس در این شهرستان به دنبال نیروهای پرکار و با انگیزه هستیم.

وی ادامه داد: اخیرا توزیع بخشی از اعتبارات استانی میان شهرستان‌ها انجام شده و سال گذشته در مجموع 70 میلیارد ریال اعتبار میان ادارات محلات توزیع‌ شد که این رقم امسال با افزایش 15درصدی به حدود 90 میلیارد ریال افزایش یافته است.

فرماندار محلات خاطرنشان کرد: این درحالی است که تاکنون بخشی از اعتبارات استان توزیع‌شده و بقیه اعتبارات آن در ماه‌های آینده توزیع می‌شود که امیدواریم این شهرستان از اعتبارات توزیعی بعدی هم بهره‌مند شود.

زینی‌وند عنوان کرد: حوزه گردشگری، کشاورزی و تجهیز صنایع جانبی بخش سنگ از جمله اولویت‌های این شهرستان است که برای آنها اعتبارات مناسبی در نظر گرفته‌ شده است.

وی اضافه کرد: ارتقاء زیرساخت‌های توسعه‌ای یکی از بخش‌های مهم در ردیف اعتبارات امسال است که از این محل میتوان اعتبارات خوبی برای محلات جذب کرد و تحقق این مهم نیازمند تعریف پروژه‌هایی از سوی ادارات مختلف است.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها