Portal_background_image

فرماندار محلات: شهرستان محلات آماده ميزباني از مسافران نوروزي است

فرماندار شهرستان محلات گفت: این شهرستان آماده میزبانی از مسافران نوروزی است و امکانات مورد نیاز برای حضور گردشگران در شهرستان محلات فراهم شده است.

علی زینی وند صبح امروز در حاشیه بازدید از پایگاه های هلال احمر با عنوان طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی و مراسم استقبال از مسافران ورودی به شهرستان محلات اظهار کرد: این شهرستان آماده میزبانی از مسافران نوروزی است و امکانات مورد نیاز برای حضور گردشگران در شهرستان محلات فراهم شده است.

وی در ادامه خاطر نشان ساخت: شهرستان محلات یکی از شهرهای دیدنی در سطح کشور است که دارای جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوان می باشد و با کوتاه ترین فاصله زمانی، زمینه دسترسی جمعیت عظیمی به سمت شهرستان فراهم است.

فرماندار شهرستان محلات افزود: براساس جلسات برگزار شده پیش از شروع سال جدید، تمامی دستگاه ها در آمادگی کامل به سر می برند و امکانات مورد نیاز برای سهولت دسترسی گردشگران ورودی به شهرستان در مراکز مختلف اقامتی و خدماتی شهرستان پیش بینی شده است.

گفتنی است پیش از این برنامه، فرماندار محلات به همراه نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستان محلات با حضور در گلزار شهدای گمنام شهر محلات به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند و در ادامه از بوستان سرچشمه محلات و ستاد اسکان فرهنگیان این شهر بازدید به عمل آوردند. 

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها