Portal_background_image

فرماندار محلات در ديدار با سرمايه گذار ايتاليايي: شهرستان محلات از سرمايه گذاران بخش خصوصي استقبال مي كند

فرماندار شهرستان محلات گفت: این شهرستان در حوزه های مختلف دارای پتانسیل های فراوان برای سرمایه گذاری است و از سرمایه گذاران بخش خصوصی در شهرستان محلات استقبال خواهیم کرد.

علی زینی وند در دیدار با پروفسور بروجا از سرمایه گذاران بخش گردشگری کشور ایتالیا و دکتر تاجری مشاور این سرمایه گذار اظهار کرد: شهرستان محلات با دارا بودن آب و هوایی مطبوع و دسترسی مناسب به بیش از نیمی از جمعیت کشور دارای موقعیتی ممتاز در سطح کشور است.

وی در ادامه خاطر نشان ساخت: این شهرستان در زمینه صنعت گل، سنگ، ماهیان زینتی، تریکو و بید قرمز از توانمندی منحصر به فردی بهره مند است و صنعت گردشگری در شهرستان محلات نیز طی سالیان اخیر با رونق قابل قبولی مواجه بوده و هم اکنون آماده پذیرایی و استقبال از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در حوزه صنعت گردشگری می باشیم.

فرماندار شهرستان محلات با معرفی آبگرم محلات به عنوان یکی از جاذبه های مهم گردشگری در سطح کشور بیان کرد: آبگرم به صورت ویژه در دستور کار مسئولان قرار دارد و در حال تکمیل زیرساخت های مورد نیاز در منطقه نمونه گردشگری آبگرم هستیم که اجرای طرح هتلینگ در آبگرم به صورت پایلوت از جمله پیشنهادات اولیه برای انجام سرمایه گذاری در شهرستان محلات است.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها