Portal_background_image
مطالب ویژه

سفر وزير بهداشت،درمان و آموزش پزشكي به شهرستان محلات ← سفر زندي فر مديركل اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي به شهرستان محلات ← كميته برنامه ريزي شهرستان ← 🔻🔺 نشست قمري فرماندار شهرستان محلات و دكتر سليمي نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس شوراي اسلامي با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بمناسبت گراميداشت روز خبرنگار ← حضور رئيس بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مركزي در شهرستان محلات ←سومين جلسه شوراى ادارى شهرستان محلات با حضور دكتر الفت معاون محترم اجتماعى و پيشگيرى از وقوع جرم قوه قضائيه، قمرى فرماندار شهرستان محلات، ائمه محترم جمعه شهر محلات و نيم ور، دكتر سليمى نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس و مسئولين شهرستان برگزارشد. سومين جلسه شوراى ادارى شهرستان محلات با حضور دكتر الفت معاون محترم اجتماعى و پيشگيرى از وقوع جرم قوه قضائيه، قمرى فرماندار شهرستان محلات، ائمه محترم جمعه شهر محلات و نيم ور، دكتر سليمى نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس و مسئولين شهرستان برگزارشد.

فرماندار محلات: صنعت و معدن مهم ترين محرك اقتصادي كشور در ايجاد اشتغال است

فرماندار شهرستان محلات با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن گفت: صنعت و معدن مهم ترین محرک اقتصادی کشور در ایجاد اشتغال است.

علی زینی وند در ادامه پیام خود با تبریک روز صنعت و معدن آورده است: صنعت و معدن به عنوان مهم‌ترين محرك عرصه اقتصادي كشور در ايجاد اشتغال پايدار و به دنبال آن افزايش توليد ناخالص ملي و رشد اقتصادي نقش تعيين كننده ای دارد و دست يابي به اهداف پيش‌بيني شده در اين بخش نيازمند نگاهي انديشمندانه به حوزه صنعت است.

وی افزود: دهم تیرماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز ملی صنعت و معدن نامگذاری شده و در سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در امر اقتصاد مقاومتی نیز صنعت و معدن از جایگاه برجسته ای برخوردار است.

فرماندار شهرستان محلات ادامه داد: استخراج معادن و معدنکاری و توسعه صنعت از دیرباز در کشور ما و به خصوص شهرستان محلات رایج بوده و این شهرستان با در اختیار داشتن منابع و مواد معدنی مورد نیاز در بخش معادن سنگ، در صورت برنامه ریزی صحیح و دراز مدت قدرت و امکان کافی جهت حصول پیشرفت های عمده صنعتی را دارد.

زینی وند بیان کرد: اینجانب بدینوسیله، فرارسیدن دهم تیر ماه روز ملی صنعت و معدن را به کلیه تلاشگران و فعالان این عرصه بالاخص صنعتگران و معدنکاران سختکوش شهرستان محلات تبریک عرض نموده و امیدوارم با تصمیم گیری های مدبرانه در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی: تولید – اشتغال نامگذاری شده زمینه جهش هرچه بیشتر بخش صنعت و معدن فراهم شود.مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها