Portal_background_image

فرماندار محلات در جلسه شوراي اداري: عمل به مر قانون در برگزاري انتخابات از اهميت فراواني برخوردار است

فرماندار شهرستان محلات گفت: برگزاری دقیق انتخابات سال آینده از اهمیت بسزایی برخوردار است که عمل به مر قانون در این زمینه موجب دلگرمی مردم و حضور پرشور اقشار مختلف شهروندان در انتخابات خواهد شد.

علی زینی وند صبح امروز در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان محلات با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات سال آینده اظهار کرد: برگزاری دقیق انتخابات سال 96 از اهمیت بسزایی برخوردار است که عمل به مر قانون در این زمینه موجب دلگرمی مردم و حضور پرشور اقشار مختلف شهروندان در انتخابات خواهد شد که در این راستا استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات افراد کاندیدا ممنوع است و با متخلفان به صورت قانونی برخورد خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: در ایام برگزاری انتخابات، فرمانداری به عنوان مکانی بیطرف از تمامی توان خود برای برگزاری انتخاباتی باشکوه استفاده خواهد کرد و تحقق این هدف با عمل به مر قانون امکان پذیر است.

فرماندار شهرستان محلات در بخش دیگری از صحبت های خود بیان کرد: مسئولان شهرستان باید در انتهای سال جاری با بررسی عملکرد یکساله خود به شناسایی نقاط ضعف ادارات تحت مدیریت خود پرداخته و سعی در رفع ضعف ها نمایند و در مقابل نقاط قوت ادارات را تقویت کنند.

زینی وند با اشاره به فعالیت های قابل قبول شهرداری محلات در حوزه های مختلف خاطر نشان ساخت: فعالیت های عمرانی در پارک جنگلی، پارک سرچشمه و برنامه ریزی برای نجات باغات از جمله اقدامات اساسی شهرداری بوده که زمینه ساز بروز اتفاقاتی مثبت در سطح شهرستان شده است.

وی افزود: از سال آینده جلسات شهرستان دسته بندی خواهد شد و بنا بر اولویت های مهم در برخی جلسات روسا موظف به حضور شخصی در جلسات هستند و در سایر جلسات نیز باید با هماهنگی مدیر مربوطه نماینده تام الاختیاری برای حضور در جلسات به منظور تصمیم گیری معرفی شود.

فرماندار شهرستان محلات با بیان اهمیت ایجاد اشتغال در سطح شهرستان، فعالیت های جاری در محلات را بر چهار محور مهم توصیف کرد و گفت: فعالیت در زمینه گردشگری، گل و گیاه و ماهیان زینتی، صنعت سنگ و توجه به مشاغل خرد و خانگی روستایی از اهمیت فراوانی برخوردار است که باید این حوزه ها مورد توجه قرار گیرد. 

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها