Portal_background_image

سرپرست فرمانداري شهرستان محلات: فعاليت استخر زمينه نشاط اجتماعي را در شهروندان فراهم مي كند

سرپرست فرمانداری شهرستان محلات گفت: فعال بودن استخر زمینه نشاط اجتماعی را در شهروندان فراهم می کند که براین اساس آب استخر فتح المبین محلات وصل و به زودی با هماهنگی های انجام شده فعالیت استخر از سر گرفته خواهد شد.

محمد کردی در جلسه بررسی مشکلات شهرستان در شهرداری نیم ور اظهار کرد: امروز مردم از مسئولان توقع کار و فعالیت دارند و در بدنه اجرایی نیز باید به دور از جناح بندی های سیاسی کار و تلاش کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: در این راستا برای نتیجه بخش بودن فعالیت ها می بایست از تمامی ظرفیت ها در شهرستان استفاده کرد که در این زمینه تعامل با نماینده مردم در مجلس از جمله راههای کسب موفقیت و پیشرفت شهرستان است.

سرپرست فرمانداری شهرستان محلات در بخش دیگری از صحبت های خود با قدردانی از زحمات مردم شهر نیم ور به منظور کمک در پیشبرد فعالیت های عمرانی خاطر نشان ساخت: در حوزه تقسیم بودجه می بایست شاخص های خودیاری شهرستان هایی همچون محلات مدنظر قرار گیرد و در بودجه لحاظ شود که امیدواریم این امر مورد توجه مسئولان باشد.

کردی بیان کرد: برای رسیدگی به مشکلات شهروندان باید بی وقفه تلاش کرد و تا زمان حضورم در شهرستان محلات با تمام توان فعالیت خواهم کرد و از همه پتانسیل های شهرستان نیز بهره می گیرم.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه استخر زمینه نشاط اجتماعی برای شهروندان را فراهم می کند، ابراز کرد: این مشکل باید با بررسی راهکارهای موجود برای رفع کامل مشکل به تدریج مرتفع شود و هم اکنون با تعامل صورت گرفته و انجام رایزنی با رییس سازمان آب مقرر شد استخر فتح المبین محلات برای رفاه حال شهروندان طی هفته جاری به مردم خدمت رسانی کند.

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها