Portal_background_image

فرماندار محلات: نخبگان نقش بسزايي در پيشرفت كشور ايفا مي كنند

فرماندار شهرستان محلات گفت: در پیشرفت و رشد هر کشوری نخبگان و نیروهای فرهیخته آن نقش بسزایی ایفا کرده اند که باید به جایگاه این افراد در کشور توجه ویژه ای کرد.

علی زینی وند پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از «محمدمتین انصاری»، دانش آموز محلاتی که در مسابقات جهانی ریاضی در تایلند موفق به کسب مدال نقره شده بود،‌ با اشاره به وقوع حادثه غم انگیز زلزله در غرب کشور و جان باختن جمع کثیری از شهروندان اظهار کرد: پس از این حادثه مردم خیر شهرستان محلات کمک های خوبی را برای زلزله زدگان جمع آوری کردند که به منظور توزیع هدفمند و ساماندهی بهتر اقلام ارسالی، شایسته است شهروندان نسبت به همکاری با جمعیت هلال احمر اهتمام ورزند و به هیچ وجه به صورت شخصی اقدام به ارسال اقلام به مناطق غربی نکنند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با تبریک کسب موفقیت دانش آموز محلاتی در مسابقات ریاضی جهانی خاطرنشان ساخت: هیچ کشوری در دنیا به صورت اتفاقی پیشرفت نکرده و رشد امروز کشورها با تکیه بر نیروی انسانی ماهر و متخصص آن حاصل شده است.

فرماندار شهرستان محلات تصریح کرد: جوامع پیشرفته در دنیا با تکیه بر علم و دانش اشتغال را به درون منازل برده اند و در ایران نیز باید به سمت تحقق این هدف حرکت کرد که زمینه آن در کشور وجود دارد.

زینی وند ابراز کرد: در پیشرفت و رشد هر کشوری نخبگان و نیروهای فرهیخته آن نقش بسزایی ایفا کرده اند که باید به جایگاه این افراد در کشور توجه ویژه ای کرد، زیرا پیشرفت و موفقیت در عرصه علمی کشور نیازمند توجه به نخبگان است. 

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها