Portal_background_image
مطالب ویژه

سفر وزير بهداشت،درمان و آموزش پزشكي به شهرستان محلات ← سفر زندي فر مديركل اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي به شهرستان محلات ← كميته برنامه ريزي شهرستان ← 🔻🔺 نشست قمري فرماندار شهرستان محلات و دكتر سليمي نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس شوراي اسلامي با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بمناسبت گراميداشت روز خبرنگار ← حضور رئيس بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مركزي در شهرستان محلات ←سومين جلسه شوراى ادارى شهرستان محلات با حضور دكتر الفت معاون محترم اجتماعى و پيشگيرى از وقوع جرم قوه قضائيه، قمرى فرماندار شهرستان محلات، ائمه محترم جمعه شهر محلات و نيم ور، دكتر سليمى نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس و مسئولين شهرستان برگزارشد. سومين جلسه شوراى ادارى شهرستان محلات با حضور دكتر الفت معاون محترم اجتماعى و پيشگيرى از وقوع جرم قوه قضائيه، قمرى فرماندار شهرستان محلات، ائمه محترم جمعه شهر محلات و نيم ور، دكتر سليمى نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس و مسئولين شهرستان برگزارشد.

نشاني سايت هاي ادارات شهرستان محلات

وجود پایگاه اطلاع‌رسانی در هر ارگان و نهادی یکی از راهکارهای مناسب به‌منظور کسب اطلاعات توسط مخاطبان خاص و عام ادارات محسوب می‌شود و علاوه بر آن فرصتی مغتنم برای اطلاع‌رسانی شفاف و بدون واسطه از نحوه عملکرد ارگانها را در اختیار افراد قرار می‌دهد.

امروزه جایگاه مسئولان روابط عمومی در انعکاس و نشر اخبار و فعالیت‌های ادارات از اهمیت فراوانی برخوردار است و این بخش به‌نوعی پیشانی هر اداره در انتشار خدمات آن محسوب می‌شود که یکی از ابزارهای مهم واحد روابط عمومی در هر اداره پایگاه های اطلاع رسانی آن است.

به‌منظور اطلاع‌رسانی صحیح در خصوص آدرس سایت‌های معتبر ادارات شهرستان، نشانی آن‌ها در این بخش قرار داده می‌شود و در صورت اضافه شدن نشانی جدید از ادارات این بخش به‌روزرسانی خواهد شد:

 

۱. آموزش‌وپرورش محلات:   http://mahallat.markazi.medu.ir

 

۲. پژوهشکده ملی گل و گیاهان زینتی:  http://www.niop.ir

 

۳. دانشگاه پیام نور مرکز محلات:  http://mahallat.markazi.pnu.ac.ir

 

۴. دانشگاه علمی کاربردی نیم ور:   http://nimvar.iastjd.ac.ir

 

۵. دانشگاه دولتی محلات:  http://www.mahallat.ac.ir

 

۶. دانشگاه مهرگان محلات:  http://mehrgan.ac.ir

 

۷. شهرداری نیم ور:  http://www.nimvarcity.ir

 

۸. شهرداری محلات:  http://www.mahallat.ir

 

۹. فنی و حرفه محلات:  http://www.mahallattvto.ir

 

۱۰. ورزش و جوانان محلات: http://markazi.msy.gov.ir

 

 

 

 

 

 

 

 


مطالب ویژه

آخرین اخبار دفاتر استانداری

آخرین اخبار بخشداری ها