Portal_background_image

هشتمين جلسه شوراي فرعي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان

جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست محمدامینی معاون فرمانداربرگزار شد

در این جلسه که با شرکت  اعضای مربوطه درمحل فرمانداری برگزار گردید در ابتدا معاون فرماندار  با ذکر نام و یاد خداوند وآرزوی سلامت برای رهبر معظم انقلاب و آرزوی موفقیت برای دولت تدبیر و امید و تقدیر و تشکر از اقدامات اعضا به منظور پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر، عنوان کردند دلایل گرایش افراد به مواد مخدر، چند وجهی است و باید بصورت تخصصی با این آسیب مبارزه شود.

در ادامه مصوبات جلسه قبل قرائت شد و مسئولین مربوطه توضیحات لازم درخصوص روند اجرایی شدن مصوبات را ارائه نمودند.

آقای براتی زاده بخشدار مرکزی شهرستان عنوان کردند پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر اگر بصورت مردمی انجام شود، قطعاً اثرات مثبت بیشتری به همراه خواهد داشت. همچنین برای تخصصی وارد شدن به بحث مبارزه با مواد مخدر، استفاده از پتانسیل دانشگاه ها بسیار حائض اهمیت است.

آقای دولتی روانشناس عنوان کردند ایجاد اشتغال برای معتادان پاک شده بسیار مهم است چرا که اگر این فرد شغل مناسبی نداشته باشد، باز هم به سمت مواد و فروش مواد کشیده خواهد شد. با توجه به بررسی های بعمل آمده دانش آموزان بیشتر تمایل به مصرف قلیان و سیگار دارند. لذا پیشنهاد می شود در بحث آموزش دانش آموزان، ابتدا دانش آموزان پسر هنرستان های شهرستان در اولویت باشند.

پس از بحث و تبادل نظردر پایان مصوبات  ذیل تصویب گردید

1-مقرر گردید جلسه ای آموزشی درخصوص پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر جهت ورزشکاران برگزار شود

2- مقرر گردید دومین جلسه تخصصی مواد مخدر با حضور کارشناسان مربوطه ظرف دو هفته آینده به منظور تهیه طرح آموزش شهروندان درخصوص پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر برگزار شود.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها