Portal_background_image

فرماندار محلات: پدافند غيرعامل امري مهم در جامعه محسوب مي شود

فرماندار شهرستان محلات گفت: پدافند غیرعامل یکی از ضروریات مهم در عصر فعلی محسوب می شود که باید به دقت مورد توجه تمامی مسئولان قرار گیرد.

علی زینی وند در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان محلات به مناسبت هفته پدافند غیرعامل در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی محلات با گرامیداشت یاد شهدا اظهار کرد: شهدای گرانقدر جمهوری اسلامی برای کشور عزت و افتخار آفریدند و موجب ایجاد امنیت در ایران شدند.

وی در ادامه با بیان قرارگیری در آستانه ایام اربعین تصریح کرد: رخداد عظیم اربعین به عنوان یکی از مناسبت های مهم مذهبی شناخته می شود و مراسمی هویت ساز و امنیت بخش است که بسیاری از ارزش های کشور بر مبنای این مراسم شکل گرفته است.

فرماندار شهرستان محلات خاطرنشان ساخت: طی سالهای اخیر حساسیت مسئولان کشور نسبت به پدافند غیرعامل افزایش یافته و امروزه پدافند غیرعامل یکی از ضروریات مهم در کشور محسوب می شود که باید به دقت مورد توجه تمامی مسئولان قرار گیرد.

زینی وند گفت: امروزه دوران جنگ فیزیکی به پایان رسیده و باید به موضوع مهم پدافند غیرعامل به دقت توجه کرد و به تعبیر مقام معظم رهبری در عصر فعلی قدرت دفاعی کشور به هیچ وجه قابل مذاکره نیست و افسران جنگ نرم نیز حرف های زیادی برای گفتن دارند.

وی بیان کرد: تجهیز و حفاظت دقیق و اصولی از منابع مختلف خدادادی موجود در سطح کشور و تامین استحکامات بنا به شیوه قابل قبول باید مورد توجه جدی تر مسئولان کشور قرار گیرد تا نسل های آینده کشور در این زمینه با مشکل روبرو نشوند.

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها