Portal_background_image

🔻🔺 نشست قمري فرماندار شهرستان محلات و دكتر سليمي نماينده مردم شريف محلات و دليجان در مجلس شوراي اسلامي با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بمناسبت گراميداشت روز خبرنگار

🔻🔺 نشست قمری فرماندار شهرستان محلات و دکتر سلیمی نماینده مردم شریف محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار

🔻🔺 نشست قمری فرماندار شهرستان محلات و دکتر سلیمی نماینده مردم شریف محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

🔻 در این جلسه خبرنگاران نقطه نظرات خود را بیان نمودند و در ادامه قمری فرماندار و دکتر سلیمی به بیان مطالبی پرداختند و در پایان از خبرنگاران و اصحاب رسانه تجلیل بعمل آمد.

🔻🔺 فرماندار شهرستان محلات با گرامیداشت یاد و خاطره شهید خبرنگار صارمی و تبریک روز خبرنگار گفت: نیاز امروز کشور وحدت و انسجام است که حوزه خبر و خبرنگاری نیز در این زمینه نقش موثری ایفا می کنند.

🔻 حسن قمری بیان کرد: تضارب افکار و اختلاف سلیقه در همه جای دنیا مرسوم است ولی ما بارها و بارها گفته ایم که در تمامی حوزه ها نباید از دایره اخلاق خارج شد.

🔻فرماندار محلات ادامه داد: تهمت و افترا علاوه بر تشویش اذهان عمومی، یک جرم محسوب می شود و همه ما به اصول اسلامی و اعتقادات دینی مقید هستیم و باید اینها را در کار لحاظ کنیم.

🔻 قمری افزود: خبرنگاری که در شهر های کوچک مشغول به فعالیت هستند مقداری با سختی و دشواری بیشتری فعالیت می کنند زیرا منابع مالی حمایتی وجود ندارد و تمام کسانی که در این حوزه کار می‌کنند با دل و جان مشغول به فعالیت هستند که از همه آنها تشکر می کنم.

 🔻 قمری خاطرنشان ساخت مهمترین مسئله پیش رو در کشور برگزاری انتخابات در دوم اسفند ماه سال جاری می باشد و وظیفه سنگین تمامی شهروندان آن است که در هر پوشش و لباس در انتخابات شرکت نمایند.

🔻 فرماندار شهرستان محلات در ادامه نشست خود با خبرنگاران بیان کرد: در ایام دهه فجر بیش از ۶۰ میلیارد تومان پروژه افتتاح کردیم که بالغ بر ۳۲ میلیارد تومان آن در بخش خصوصی  و بیش از ۲۳ میلیارد تومان در دولتی بود و با تلاش های مشترک صورت گرفته میان مسئولان شهرستان توانستیم بودجه های دیگری هم جذب کنیم.

 

پرداختند و از خبرنگاران تجلیل بعمل آمد،


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها