1396/01/31 09:49
فرماندار محلات خبر داد:
رهاسازي حقابه محلات با پيگيري‌هاي مسئولان/مردم در حاشيه رودخانه اتراق نكنند
فرماندار شهرستان محلات گفت: با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده توسط مسئولان شهرستان و استان، حقابه شهرستان محلات از سد کوچری رهاسازی شد.

علی زینی وند در تکمیل این خبر اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام‌شده توسط نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی از طریق وزارت نیرو و بازدید مفصل بنده به همراه مسئولان امور آب از مسیر رودخانه و سد کوچری و انتقال درخواست قانونی مردم به مسئولان ذی‌ربط، سرانجام حقابه شهرستان محلات از روز گذشته رهاسازی شد.

وی در ادامه تصریح کرد: مطالبه مردم شهرستان محلات ظرف ماه‌های گذشته توسط مسئولان شهرستانی و استاندار مرکزی با ارائه گزارش‌های مختلف به دستگاه‌های مربوطه منتقل و درنهایت وزارت نیرو این موضوع را پذیرفت.

فرماندار شهرستان محلات با اشاره به تداوم پیگیری‌ها برای رهاسازی بیشتر حقابه بیان کرد: مقرر شد فرمانداران شهرستان‌های محلات، خمین و دلیجان به همراه نمایندگان مردم این سه شهر در مجلس شورای اسلامی درخواست مشترکی تهیه و به‌منظور رهاسازی مداوم حقابه به وزارت نیرو ارسال کنند.

زینی وند بابیان رهاسازی حقابه شهرستان از سدکوچری به میزان ۱۰ تا ۲۰ مترمکعب در ثانیه از دیروز خاطرنشان ساخت: شهروندان با توجه به رهاسازی آب با حجم وسیع، از اتراق در حاشیه و بستر رودخانه به‌طورجدی خودداری کنند.

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved